UNI-GAZ

Firma UNI-GAZ powstała w 2008 roku. Początkowo nasza firma koncentrowała się na bezpośredniej sprzedaży butli gazowych do gospodarstw domowych. Od połowy 2008 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o dostawę gazu do instytucji publicznych, przemysłu i tym samym powstały nowe rejony. Od tego samego roku zajmujemy się także wynajmem własnych lokali tj. mieszkalnych jak i budynków magazynowych.

Wraz z początkiem 2009 roku firma UNI-GAZ rozpoczęła hurtową sprzedażą gazu propan-butan średnich i małych dostawców gazu . Od początku współpracujemy z renomowaną rozlewnią gazu,która zapewnia nam najwyższą jakość towaru i jego pełne bezpieczeństwo. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników oraz posiadamy własną, nowoczesną flotę transportową dzięki czemu możemy realizować zadania w zakresie transportu i dystrybucji .

Aby wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom dążymy do wybudowania rozlewni gazu największej na górnym śląsku ,co zapewni stabilność ceny jak i stale najwyższą jakość. Już jesteśmy w stanie zapewnić taką jakość sprzedawanych gazów czego dowodem jest zakup specjalistycznych aparatów do mierzenia kaloryczności i ciśnienia sprzedawanych przez nas butli.